Підводне витягування

ТЕПЕР І У НАС!
Підводне витягування хребта !!!
Це лікувальний метод, що поєднує фізичне
вплив води на організм з витяжкою. Це більш щадний метод, ніж сухий і більш ефективний. Процедури проводять як в прісній, так і в мінеральній воді.
Дія води при температурі 36-37 градусів на нервові закінчення шкіри
сприяє зниженню тонусу поперечно-смугастої мускулатури, що збільшує відстань між хребцями і розширює міжхребетні отвори, через які проходять спинномозкові нерви. При обмеженні такого нерва, біль під час підводного витягування зменшується, а зниження м’язового тонусу при підводному витягненні сприяє усуненню спазму судин і поліпшенню кровопостачання в пошкодженій області. Підводне витягування хребта найбільш сильно діє на поперековий відділ хребта.
подв.в.1Показанням для підводного витягування хребта є різні синдроми остеохондрозу попереково-крижового відділу хребта:
Грижі міжхребцевого диска, люмбалгія з неврологічними проявами, люмбоишиалгия з обмеженням обсягу рухів у хребті, сколіоз, кіфосколіоз, сплощення поперекового лордозу, корешковая компресія, компресійні радикулопатії, початкові прояви хвороби Бехтерева, деформуючий спондильоз.

подв.в.2 подв.в.3
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА
Виглядає вона наступним чином: пацієнт занурюється в басейн, наповнений теплою водою, яка вже сама по собі розслабляє напружені м’язи, зменшує болючість м’язового спазму. Тіло фіксується вертикально на спеціальних поручнях, так що пацієнт в теплій воді відчуває себе, як в невагомості. Залежно від гостроти болю лікарі застосовують щадну або інтенсивну методику. При щадить навантаженні розтягнення відбувається тільки під дією Вашого власного ваги. При інтенсивної — до маси вашого тіла додається строго дозована навантаження-від 2,5 кг. При необхідності навантаження лікарі можуть збільшувати і під час сеансу, який триває від 10 до 40 мінут.Курс лікування становить 10-15 процедур (по 5 процедур в тиждень). Протягом всього курсу лікування, а потім після нього протягом 1,5-2 місяців пацієнтам рекомендують спати на жорсткому ліжку і носити корсет.
Методика підводного витягування хребта є фізіологічною і малонагрузочной, що дозволяє використовувати її навіть при вираженому больовому синдромі. При витягуванні тиск на хребет і міжхребетні диски стає слабкішим, і знімаються больові відчуття, що дозволяє використовувати її навіть при вираженому больовому синдромі. При витягуванні тиск на хребет і міжхребетні диски стає слабкішим, і знімаються больові відчуттяподв.в.4

РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ ПІДВОДНОГО ВИТЯГУВАННЯ:
Дослідження механізму дій витягування хребта показало, що при виконанні цієї маніпуляції відновлюються правильні співвідношення між хребцями, знижується внутрішньодисковий тиск, що сприяє розвантаженню диска, звільнення здавленого спинномозкового корінця. При витягненні поліпшується крово- і лімфообіг ураженої області, а тому поліпшуються і обмінні процеси в хребті і внутрішніх органах.Назначеніе такого виду тракционного лікування хребта (тобто витягування) проводить тільки лікар невролог, строго індивідуально, залежно від діагнозу, особливостей клінічних проявів захворювання , наявності супутніх захворювань і вік а! Після того, як людина пройшла процедуру витяжки хребта, йому призначається лікувальний комплекс, який зміцнює м’язи спини і дозволяє підтримувати хребет у необхідному положенні: масаж, плавання, гімнастика, фізіолікування.

Для поліпшення і закріплення лікувального ефекту при
захворюваннях хребта застосовується спеціалізовані заняття лікувальною
фізкультурою протягом 30-45 хв за показаннями.

ВАРТІСТЬ СЕАНСУ —110 грн.
Тривалість-  2 часа