Психологічна реабілітація

(Відповідно до наказу Міністерства у справах ветеранів України )

ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» у співробітництві з Управліннями праці та соціального захисту населення впроваджують програму психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь в АТО мають право звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання з відповідною заявою для отримання послуг з психологічної реабілітації з правом вибору санаторно-курортного закладу.

З отримувачами послуг працює психолог, який керується методиками направленими на формування стресостійкості та психологічної культури.

Також до курсу включені:

— консультація лікаря з питань фізичного стану здоров’я,

— за медичними показниками: масажі, рефлексотерапія, апаратна фізіотерапія, водні процедури.

Основне завдання, яке санаторій ставить перед собою у роботі з відповідною категорією громадян – це досягнення ними сприятливого психоемоційного стану, забезпечення психологічного комфорту у ставленні до себе та оточення, адаптаціі у суспільстві.