Санаторно-курортне лікування

Проводиться за такими основними напрямками:

  1. Лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту;

  2. Лікування захворювань опорно-рухового апарату;

  3.  Лікування захворювань органів дихання;

  4. Лікування захворювань периферичної нервової системи

 

 

 

 

Санаторно-курортне лікування базується на застосуванні місцевих мінеральних джерел, зокрема:
питної мінеральної води (хлоридно-натрієвої, малої мінералізації — 4 грами на літр), цілющі властивості якої спрямовані на лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та поліпшення обмінних процессів.
мінеральної води для зовнішнього застосування (ропи), що використовується у вигляді лікувальних ванн. Склад та біохімічні показники цієї води дозволяють успішно застосовувати її для лікування захворювань опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, а також підвищення імунітету і активізації життєвих сил.
В оздоровниці встановлений бювет з Моршинською мінеральною водою — це дозволяє включити її в курс лікування, отримуючи додатковий оздоровчий ефект для тих, кому підходить саме цей тип мінеральної води. Технологія доставки і зберігання Моршинської води дає можливість максимально ефективно використовувати її корисні властивості.
Санаторій пропонує наступний перелік лікувальних послуг: дієтотерапія, кліматотерапія, руховий режим ( терренкур, скандинавська ходьба, ЛФК, дихальна гімнастика), лікувальні масажі, бальнеотерапія, сухі вуглекислі ванни, теплолікування, апаратна фізіотерапія і т.д.

otdyh-sanatorij-krym-mirgorod-novopskov-DSC_9008

 

 

 

При призначенні курсу лікувальних процедур обов’язковою умовою є розробка індивідуальної програми оздоровлення, в якій враховуються: об’єктивні дані, фізіологічні особливості і стан кожного пацієнта.

 

Увазі гостей санаторію! Ми приймаємо відпочиваючих при обов’язковій наявності санаторно-курортної карти.